Atrasti ir suprasti „Tautišką giesmę“...

2018-02-09

„Tautiška giesmė“ – knyga neturinti amžiaus cenzo, kurią bent kartą atsiversti privalo kiekvienas lietuvis.

Vasario 13 d. 12 val. knygos kūrybinė komanda netradicinėje istorijos pamokoje ir kūrybinėse dirbtuvėse padės suvokti „Tautiškos giesmės“ žodžių prasmę, sujungti su šiandieninėmis aktualijomis šį daugiau nei prieš 100 metų parašytą tekstą.
Laukiame Jūsų Kaišiadorių viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje (Gedimino 38, 203 kab.)

Saugesnio interneto diena 2018

2018-02-02

Vasario 6 d. 12 val. Kaišiadorių viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje (Gedimino 38) valandėlė vaikams „Ar esi saugus internete?“ Ateik ir sužinosi, kaip apsisaugoti nuo nemalonių patirčių internete!

Ateik, išmok, naudokis kompiuteriu Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje!

2018-02-01

Vasario 5-15 dienomis 11 val. Kaišiadorių savivaldybės viešoji biblioteka tęsia kompiuterinio ir informacinio raštingumo mokymus suaugusiems. Temų įvairovė plati, nuo pradžiamokslio iki pažengusiųjų kurso, galimybė susipažinti su planšetiniu kompiuteriu.
Nepatinka mokymai grupėse, siūlome mokytis individualiai!

Balsuok ir išrink šimtmečio knygas

2018-01-31

Kiek knygų parašyta per 100 metų? Vien Lietuvoje – dešimtys tūkstančių. Vienos nukeliavo į nebūtį net neišleistos. Kitos sudomino tik draugus, giminaičius, kaimynus. Dar kitos blykstelėjo lyg kometos ir netrukus buvo užmirštos. O kurios knygos lietuviams, 2018-aisiais švenčiantiems atkurtos Lietuvos šimtmetį, buvo svarbiausios, reikšmingiausios, geriausios?

Nacionalinėje viktorinoje jėgas išbandė beveik 1200 smalsių lietuvių

2018-01-30

Šeštadienį įvykusi Nacionalinė viktorina pritraukė gausų žaidėjų būrį iš visos Lietuvos ir netgi keleto užsienio miestų ir parodė, kad intelektualias pramogas mėgstančių bei geriau gimtąjį kraštą pažinti norinčių lietuvių esama daug. Iš viso Nacionalinėje viktorinoje savo jėgas išbandė net 1180 dalyvių, panorusių dalį savo šeštadienio paskirti klausimų apie Lietuvą atsakinėjimui.

Kviečiame nemokamai naudotis elektronine „Vyturio“ leidyklos biblioteka

2018-01-17

Kaišiadorių savivaldybės viešoji biblioteka suteikia galimybę nemokamai naudotis elektronine „Vyturio“ leidyklos biblioteka, kurioje galima skaityti programinę ir klasikinę literatūrą. Ši paslauga leidžia neradus knygos bibliotekoje, greitai ir lengvai pasiekti jos elektroninį variantą gavus prisijungimo kodą iš bibliotekininko.

Skaitytojai, prisijungę prie www.vyturys.lt ir naudodami bibliotekos darbuotojų pateiktus prisijungimo kodus, galės nemokamai skaityti pateikiamus kūrinius per asmeninius įrenginius (mobiliuosius telefonus, planšetinius, nešiojamus ir stacionarius kompiuterius) arba bibliotekos įrenginius bei kompiuterius.
Gražių skaitymo akimirkų su „Vyturio“ knygomis!

Edukacinė pramoga „SkaitMENINIS muziejus“

2018-01-10

Sausio 18 ir 24 dienomis 12 val. Kaišiadorių viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje (Gedimino 38) kviečiame apsilankyti papildytos realybės pabėgimo kambaryje „SkaitMENINIS muziejus“.