BALANDŽIO 23-IOJI – PASAULINĖ KNYGOS DIENA

2018-04-09

„Norime, kad mūsų vaikai skaitytų, leiskime jiems skaityti!“ – tokiu sakiniu savo pranešimą praėjusiais metais konferencijoje „Raštingumas skaitmeniniame amžiuje“ baigė lektorė iš Turku universiteto (Suomija) Juli Anna Aerila. Pasak jos, mes dažnai žaidžiame idėjomis, kaip skaitymą padaryti patraukliu, kaip įtraukti vaikus, tačiau tuo pačiu pamirštame, kad skaitymas yra procesas, kuriam dažniausiai reikia labai mažai: knygos, skaitytojo ir patogios vietos. Net ir vieta yra labai reliatyvus dalykas – juk dažnai tenka matyti žmones, kurie skaito troleibusuose, stotelėse, parkuose, pietaudami. Kai knyga įtraukia, niekas netrukdo skaityti.

Skaityti daugiau...

Paskaita „Bendrasis asmens duomenų reglamentas: kas tai ir ką kiekvienas apie tai turime žinoti“

2018-04-09

Balandžio 11 d. 11 val. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje (laikinose patalpose Gedimino g. 38, 204 kab.) kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją tema „Bendrasis asmens duomenų reglamentas: kas tai ir ką kiekvienas apie tai turime žinoti“. Transliacijos metu bus kalbama apie organizacijose saugomus mūsų asmens duomenis, kokios yra mūsų, ES piliečių, teisės asmens duomenų srityje ir kokie laukia pokyčiai nuo š .m. gegužės 25 d.

Tiesioginė transliacija - žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas

2018-04-03

Nacionalinė mokėjimo agentūra, bendradarbiaudama su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, balandžio 10 d., 14 val., kviečia internetu (per mobiliuosius įrenginius arba kompiuterius) stebėti tiesioginę transliaciją, kurios tema „2018 m. žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas“.

Stebėti tiesioginę transliaciją bus galima nurodytu laiku paspaudus šią nuorodą.

Gerumo akcija onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

2018-04-03

Viešoji biblioteka kviečia dalyvauti socialinėje gerumo akcijoje ir dovanoti kepurėles onkologiniams ligoniams. Visus norinčius prisijungti prie akcijos kviečiame balandžio 5 d. 16 val. į mezgimo pamoką. Laukiame jūsų Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje (laikinose patalpose Gedimino g. 38, 204 kab.)

„2017 metų gyventojų pajamų deklaravimas elektroniniu būdu“

2018-03-28

Balandžio 4 d. 10 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka ir Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kviečia žiūrėti tiesioginę transliaciją, skirtą metiniam gyventojų pajamų ir turto deklaravimui. Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos specialistai teiks informaciją pajamų ir turto deklaravimo klausimais, pristatys pagrindines 2018 m. mokesčių naujoves, atsakys į klausimus dėl kitų VMI elektroninių paslaugų.
Laukiame Jūsų Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje (laikinose patalpose Gedimino g. 38, 204 kab.)
Negalintiems atvykti, siūlome stebėti tiesioginę transliaciją nurodytu laiku paspaudus šią nuorodą.

Gatvės muzikos dienos informacija jos koordinatoriams

2018-03-22

Gatvės muzikos dienos (toliau – GMD) komanda iš Vilniaus su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka kviečia visus Lietuvos GMD koordinatorius kovo 28 d. 13 val. stebėti tiesioginę transliaciją – pokalbį apie GMD „2018/Vienu ritmu!“

„Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“

2018-03-22

Prezidentės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ įsijungė į „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“ sukurdama interaktyvų testą, kuris padeda atpažinti ir įveikti patyčias. Testą rasite čia.