Kviečiame aplankyti Jūratės Paškevičienės parodą Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje

Gimiau 1974 m. gegužės 1 d. Kaišiadoryse, kur šiuo metu gyvenu, ir kuriu.

Dirbu Pravieniškių pataisos namuose – atviroje kolonijoje (8 m.).

Nuo vaikystės nebuvau abejinga menui, išbandžiau daug meno sričių, bet širdžiai maloniausia yra tapyba ir papuošalų kūrimas.

Tapyba susidomėjau 2013 m. Per šį gana trumpą laiką sukūriau nemažai darbų, kurie pasklido ne tik po Lietuvą, bet ir iškeliavo į kitas pasaulio šalis: Angliją, Čilę, Norvegiją, Peru, Ameriką, Olandiją, Izraelį.

Tapybai skiriu daug savo laiko. Būna toks momentas, kai noras kurti įsiveržia į mano vidų tarsi viesulas. Ir tada liejasi spalvos, netgi užsimerkus, netgi per sapną matau fantastiškus vaizdus. Jie netelpa mano viduje, jie veržiasi į paviršių ir pradedu daryti tai, apie ką svajojau visą gyvenimą.

Nesu baigusi jokių mokslų, kurie yra susiję su tapyba ar menu. Noriu eiti savo keliu, išbandyti įvairius stilius ir technikas. Mėgstu laisvę, nenoriu būti įsprausta į jokius rėmus. Tapyba man yra išsilaisvinimas. Kurdama jaučiuosi laiminga, atsiriboju nuo gyvenimo rutinos. Jeigu savo kūryba galiu pasidalinti su kitais, tuomet mano širdis dar labiau džiaugiasi.

2015 m. įstojau į Kaišiadorių dailininkų sąjungą. Esu surengusi 10 personalinių parodų Lietuvoje. Taip pat dalyvauju pleneruose ir bendrose parodose su kitais dailininkais. Šiuo metu 4 tapybos darbai dalyvauja parodoje Vokietijoje „Twistringeno“ muziejuje. Esu neabejinga svetimam skausmui, todėl mielai dalyvauju labdaringuose renginiuose, aukcionuose aukodama savo kūrybos darbus, už kuriuos surinktos lėšos skiriamos sergantiems vaikams bei žmonėms, kuriems tos pagalbos labai reikia.

Nors tai kelio pradžia, man įdomu kur jis nuves...