Duomenų bazės


 INFOLEX

Nuoroda

Infolex vardas vienija inovacinių informacinių technologijų pagrindu kuriamus informacijos paieškos sprendimus teisininkams ir ne tik. Infolex.Teisės aktai ir Infolex. Praktika teisės šaltinių registrai sudaro unikalią, vientisą, suderintą teisinės informacijos paieškos sistemą, kuria naudojasi praktikuojantys teisininkai, verslo, finansų, valstybės valdymo specialistai, teismų darbuotojai, teisės mokslus studijuojantys studentai ir visi tie, kurie ieško teisinės informacijos vienoje jiems patogioje aplinkoje.

Infolex teisinės informacijos duomenų baze galite naudotis Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje.


Naxos Music Library

Nuoroda

Duomenų bazėje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai, kompozitorių ir atlikėjų biografijos, muzikos terminų žodynas, daugiau nei 700 operų apžvalgos ir libretai bei kita informacija. NAXOS Music Library yra gerokai daugiau nei milijonas garso takelių - šis kiekis atitinka daugiau nei 96 000 kompaktinių plokštelių. Paiešką galima atlikti pagal kompozitorių, atlikėją, žanrą ar kūrinių pavadinimus; teminę pagal raktažodį arba išplėstinę paiešką su iki 11 sujungtų paieškos kriterijų. Duomenų bazėje pateikiama teorinė medžiaga su muzikiniais pavyzdžiais interaktyviems muzikos kursams Australijoje, Kanadoje, Airijoje, Korėjoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV (Study Area).Vartotojai gali kurti asmeninius grojaraščius arba pasinaudoti jau sudarytais teminiais sąrašais (Playlists).Vaikams skirtoje skiltyje (Junior Section) patraukliai pristatomas klasikinės muzikos pasaulis mažiems vaikams. Vaikai gali klausytis audio knygų "Klasikinės muzikos istorija". Taip pat sužinoti įdomių faktų apie didžiuosius kompozitorius, orkestro instrumentus, ir net, kaip skaityti muziką.

Naxos Music Library duomenų baze galite naudotis Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje.

Skaitytojams, galintiems namie naudotis internetu, galime suteikti nuotolinės prieigos slaptažodžius. Dėl prisijungimo prie duomenų bazės kreiptis į bibliotekininką.


 EBSCO

Nuoroda

Viso teksto mokslinių straipsnių DB paketas, pasiūlytas Lietuvai kaip EIFL projekto dalyvei.

Temos: humanitariniai, socialiniai mokslai, medicina, sveikatos apsauga ir kt.