Naujienos

2020-02-26

Projekto „Nemokama teisinė pagalba Lietuvos regionuose“ pristatymas

Kaišiadorių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos lankytojai galės naudotis nemokama teisine pagalba, kurią nuotoliniu būdu teiks Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantai. Vasario 27 d. 12 val. gyventojai ir miesto svečiai kviečiami į šventišką teisinės pagalbos atviros prieigos taško atidarymą bibliotekoje. Atidarymo metu bei po jo nemokamos teisinės konsultacijos bus teikiamos ir gyvai.
Skaityti daugiau »
2020-02-12

NACIONALINĖ VIKTORINA – ŽINIŲ PATIKRINIMO KONKURSAS APIE LIETUVĄ

Trečioji 15min organizuojama Nacionalinė viktorina vyks 2020 m. kovo 7 d. (šeštadienį). Kviečiame dalyvauti visus, kurie: Yra smalsūs ir žingeidūs; Mėgsta viktorinas, protmūšius, protų kovas, intelektualius televizinius žaidimus, kryžiažodžius ir panašius dalykus; Nori pasitikrinti žinias apie Lietuvą; Nori sužinoti daug naujų ir įdomių dalykų apie Lietuvą!
Skaityti daugiau »
2020-02-07

Prasideda Saugesnio interneto savaitė

Lietuvoje vasario 10–15 d. vyks Saugesnio interneto savaitė, kurios metu viešosios bibliotekos, mokyklos bei kitos organizacijos rengia įvairias šviečiamąsias veiklas ir tiesiogines interneto transliacijas tiek vaikams ir jaunimui, tiek vyresnio amžiaus žmonėms skirtomis saugumo temomis. Pasaulinė iniciatyva, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.
Skaityti daugiau »
Atgal
1 2 3 4 5
1 iš 16
Toliau