Naujienos

2019-10-14

„Senjorų dienos internete“ grįžta!

Sėkmingai startavusi teminė akcija „Senjorų dienos internete“ sugrįžta š. m. spalio 21–25 d. Visą savaitę projektas „Prisijungusi Lietuva“ rengs internetinius seminarus, kuriuos galima žiūrėti Lietuvos viešosiose bibliotekose ir jų filialuose.
Skaityti daugiau »
2019-09-20

„TRAUKINIU IŠ PRAEITIES Į ATEITĮ“

Piešinių konkursas „TRAUKINIU IŠ PRAEITIES Į ATEITĮ“, skirtas  pirmojo nepriklausomos Lietuvos traukinio iš Kaišiadorių geležinkelio stoties į Radviliškį 100-mečiui paminėti, baigėsi. Piešinių konkurse dalyvavo Kaišiadorių ir Radviliškio vaikai ir jaunimas.
Skaityti daugiau »
2019-09-06

Rugsėjo 9-ąją tiesioginė transliacija „Raudoni bateliai“

Rugsėjo 9-ąją pasaulis mini Tarptautinę vaisiaus alkoholinio sindromo (VAS) dieną. Devinto metų mėnesio devintoji diena pasirinkta neatsitiktinai – tam, kad dar kartą būtų priminta, jog besilaukianti moteris visus devynis nėštumo mėnesius turi nevartoti alkoholinių gėrimų. Simboliška ir tai, kad šios dienos minėjimo renginį – paskaitą „Raudoni bateliai“ – Valstybinis psichikos sveikatos centras kartu su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka kviečia tiesiogiai stebėti rugsėjo 9 d. 9 val. 9 min.
Skaityti daugiau »
2019-09-06

Smagūs kūrybiniai užsiėmimai vaikams

Kiekvieną ketvirtadienį, bibliotekoje vaikams siūlomos interaktyvios pramogos : virtualios realybės akiniai, su kuriais galima patirti, ką reiškia pasivažinėti linksmaisiais kalneliais ar keliauti po gražiausius Europos ar tolimiausius pasaulio miestus. Vaikai laukiami bibliotekoje, kurioje apstu ir įvairių stalo žaidimų – „Emojito“, „Džiunglių cirkas“, Pasakų skrynelė“, dėlionės ir kt.
Skaityti daugiau »
Atgal
1 2 3 4 5
1 iš 14
Toliau