2019 Lapkričio mėnesio renginiai

KAIŠIADORIŲ VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Diena, laikas Renginys Vieta Atsakingas asmuo
2–30 d. Petro Dzedulionio tapybos darbų paroda „Zodiako ženklai“ Viešoji biblioteka S. Ladienė
5,12,19,26 d.

18.30 val.

Intelektualus žaidimas „Auksinis protas“ Žaslių pagrindinė mokykla O. Karvelienė
5,12,19,26 d.

18.30 val.

Intelektualus žaidimas „Auksinis protas“ Pravieniškių biblioteka M. Drulienė
5, 6 d.

9.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“ Viešoji biblioteka R. Kupčiūnienė
5–8 d.

10.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“ Dovainonių biblioteka V. Sadauskienė,

A. Januškevičiūtė

6 d.

16.00 val.

Gamtos pažinimo pamoka „Ten, kur gaudžia medžioklės ragas“. Dalyvauja medžiotojai S. ir M. Stanislauskai Kasčiukiškių biblioteka R. Sinkevičienė
7,14,21,28 d.

14.00 val.

Žaidimų popietės vaikams „ Pažintis su virtualia realybe“ Viešoji biblioteka R. Jurienė,

E. Parauka

8 d.

14.00 val.

Popietė skirta Europos  sveikos mitybos dienai Dovainonių biblioteka V. Sadauskienė,

G. Prunskienė

9–11 d.

11.00 val.

Pirmokų pažintis su biblioteka Viešoji biblioteka R. Jurienė

T. Ivoškienė

11,12, 15 d.

16.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“.

Mokymų programa pažengusiems

Viešoji biblioteka I.  Kupčiūnienė
11 d.

10.30 val.

Pepės Ilgakojinės arbatinė. Literatūriniai skaitymai,  skirti Šiauries šalių bibliotekų savaitei paminėti Žiežmarių biblioteka A. Keturkaitė
11 d.

10.00 val.

Garsinis skaitymas vaikams „Pepė švenčia gimtadienį“ skirtas Šiauries šalių bibliotekų savaitei paminėti Rumšiškių biblioteka G. Raudeliūnienė
11 d.

10.00 val.

Renginys „Herojai šiaurės šalyse“ skirtas Šiauries šalių bibliotekų savaitei paminėti Žaslių biblioteka O. Karvelienė
11 d.

10.30 val.

Garsinio skaitymo rytmetis „Šventės šiaurės šalyse“ skirtas Šiauries šalių bibliotekų savaitei paminėti. Dalyvauja Pravieniškių lopšelio-darželio priešmokyklinė grupė Pravieniškių biblioteka M. Drulienė
12 d.

10 val.

Garsiniai skaitymai, skirti Šiaurės šalių literatūros savaitei paminėti. Dalyvauja

Palomenės pagr. mokyklos mokiniai

Zūbiškių biblioteka

 

O. Raudeliūnienė

 

12 d.

8.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“ Palomenės

biblioteka

F. Gresienė,

Z. Motiekaitienė

12 d.

9.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“ Rumšiškių biblioteka R. Kupčiūnienė,

G. Raudeliūnienė

13 d.

9.30 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“. Vilūnų biblioteka R. Kupčiūnienė,

O. Skrockienė

14 d.

15.00 val.

Popietė vaikams „Pepė švenčia gimtadienį“, skirta Šiauries šalių bibliotekų savaitei paminėti Palomenės KC F. Gresienė,

E. Senkevičiūtė

14 d.

13.00 val.

Pirmaklasių pažintis su biblioteka Gudienos biblioteka D. Repčinskienė
14,15 d.

9.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“.

Mokymų programa pradedantiesiems

Neprėkštos

biblioteka

Z. Motiekaitienė
15 d.

9.30 val.

Susitikimas su rašytoju Virgiu Šidlausku Žiežmarių biblioteka A. Keturkaitė
15 d.

13 val.

Romansų vakaras „Ilgesingas ruduo“. Dalyvauja mišrus vokalinis ansamblis „SVAJA“. Vad. Liutauras Milišauskas Dainavos bendruomenės namai R. Kavaliauskienė
15 d.

16.00 val.

Popietė, skirta Tolerancijos dienai paminėti Antakalnio biblioteka V. Unguraitienė
18–22 d.

9.00 val.

 

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“.

Mokymų programa pradedantiesiems

Viešoji biblioteka Z. Motiekaitienė
18 d.

9.00

Minecraft mokymai bibliotekininkams.

Projektas „Kelionė Minecraft šimtmečio traukiniu“

Viešoji biblioteka O. Tomkuvienė

 

20 d.

12.00 val.

Vaikų metų knygų penketuko pristatymas „Susipažink ir skaityk“ Viešoji biblioteka R. Jurienė,

T. Ivoškienė

20,21 d.

14.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“. Antakalnio biblioteka V. Unguraitienė
20, 21 d.

10.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“. Stasiūnų biblioteka A. Januškevičiūtė
21 d.

13.00 val.

Finansinio raštingumo seminaras „Šeimos biudžeto valdymas“. Ved. lektorė

R. Balčiukienė

Paparčių biblioteka R. Kavaliauskienė
24,25 d.

9.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“.

Mokymų programa pradedantiesiems

Viešoji biblioteka Z. Motiekaitienė
25, 26, 29 d.

16.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“.

Mokymų programa pažengusiems

Viešoji biblioteka I.  Kupčiūnienė
26 d.

11.00 val.

Pažintinė valandėlė Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos Dovainonių skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupės vaikams „Knygų namučiai“ Dovainonių biblioteka V. Sadauskienė
28,29 d.

9.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“.

Mokymų programa pažengusiems

Paparčių biblioteka Z. Motiekaitienė,

R. Kavaliauskienė

28 d.

12.00 val.

Edukacija vaikams „Darbeliai rudeniui“ Viešoji biblioteka R. Jurienė,

T. Ivoškienė

28 d.

9.00 val.

Gyventojų mokymai „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“.

Mokymų programa pažengusiems

Varkalių biblioteka D. Ščiukienė,

N. Kmeliauskienė

 

Grįžti į sąrašą