Projektas „Robotikos mokykla bibliotekoje“ jau įsibėgėja

Kaišiadorių viešoji biblioteka vykdo projektą „Robotikos mokykla bibliotekoje“. Projekto idėją lėmė poreikis plėsti alternatyvias bibliotekų paslaugas, paremtas informacinėmis bei ryšių technologijomis ir skirtas vaikams. Robotikos pamokomis ne tik siekiama pritraukti bei išlaikyti jaunuosius bibliotekų lankytojus, bet ir suteikti jiems galimybę naudotis naujausiomis ir pažangiausiomis technologijomis. LEGO® MINDSORMS® Education EV3 robotai yra skirti mokytis žaidžiant, nes juos konstruodami ir programuodami vaikai turi taikyti tiksliųjų mokslų žinias, taip pat lavinamas jų kūrybiškumas, komandinio darbo įgūdžiai, ugdoma motyvacija.

Vasario 23-24 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko robotikos būrelių vadovų mokymai. Jiems parengta speciali metodika darbui su vaikais. Speciali metodika ir mokomoji medžiaga iliustruota filmukais parengta ir vaikams, leidžianti jiems savarankiškai tobulėti robotikos srityje. Mokymų dalyviai susipažino su technine ir programine įranga, konstravimu, programavimu, skirtingomis roboto galimybėmis, pradedant nuo pačių paprasčiausių ir pereinant prie šiek tiek sudėtingesnių programų. Visas išvardintas priemones mokymų dalyviai išbandė praktinių užsiėmimų metu.

Robotikos mokymus vedė ID Consulting specialistė. Apmokyta 12 bibliotekininkų, kurie ateityje ves praktinius mokymus vaikams ir jaunimui.

Mokymai buvo sėkmingi – pažintis su robotika būrelių vadovams suteikė daug įdomių ir prasmingų akimirkų, kuriomis netrukus pasidalins su jaunaisiais bibliotekų lankytojais.

                             Robotikos mokymai vaikams ir jaunimui prasidės kovo 23-24 d.

Kviečiame registruotis internetu: http://goo.gl/forms/7rwnmcEPai
Daugiau informacijos:
El. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel.: 8 346 52662, 8 346 52464.