Pradėtas įgyvendinti Viešosios bibliotekos projektas

2018 metų vasario mėnesį Kaišiadorių rajono savivaldybės viešoji biblioteka pradeda įgyvendinti projektą „Inovatyvios technologijos – lietuviško žodžio puoselėtojų žinomumui ir sklaidai“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


Pagrindinis projekto tikslas – atnaujinti senas ir sukurti naujas, naujausiomis technologijomis paremtas, bibliotekos paslaugas.
Projekto įgyvendinimo laikotarpiu bus atnaujintas Viešosios bibliotekos internetinis puslapis, sukurtas interaktyvus literatūrinis Kaišiadorių krašto kūrėjų žemėlapis bei edukacinis žaidimas „Krašto kūrėjų pėdsakais“. Siekdami kraštiečių kūrybą pristatyti įdomiai ir novatoriškai, bendradarbiaudami su kūrybinių industrijų atstovais ir pasitelkę šiuolaikines technologijomis pagrįstus sprendimus, sukursime naują paslaugą – interaktyvų literatūrinį krašto kūrėjų žemėlapį. Žemėlapyje bus pateikta medžiaga apie kūrėjus – nuotraukos, citatos, biografijos, sąsajos su kraštu, kūryba, nuorodomis, skenuotais knygų viršeliais.
Turinčius ir norinčius pasidalinti informacija apie krašto kūrėjus maloniai kviečiame rašyti e. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Būsime dėkingi už pagalbą.