Paskaita „Kaip suprasti 2–6 metų vaikų elgesį?”

Bendravimas su mažaisiais tėvams kelia daug džiaugsmo, kartu ir nemažai rūpesčių, nes 2–6 m. vaikai dar nemoka pakankamai išreikšti savo norų ir poreikių pasitelkdami kalbą. Dažnai vaikų kalba yra per veiksmą, kurio prasmę tenka įminti tėvams. Įvairūs mažųjų komunikacijos trikdžiai ir raidos krizės kelia tėvams susierzinimą bei pyktį. Kartais gali būti sunku valdyti savo elgesį ir tinkamai reaguoti į vaiką. Pyktis mažėja geriau suprantant vaikus ir atrandant efektyvius bendravimo bei tarimosi būdus. Jei norite išvengti bendravimo nesklandumų, sumažinti savo pyktį, geriau suprasti savo mažuosius ir rasti bendrą kalbą su jais, atvykite į paskaitą „Kaip suprasti 2-6 metų vaikų elgesį?”, kurios metu aptarsime:

  • Kodėl 2–6 m. vaikai supykę mušasi, kandžiojasi ir mėto daiktus?
  • Ką reiškia vaikų prieštaravimai ir protestai prieš tėvų tvarką?
  • Kaip reaguoti į vaikų ašaras, pyktį ir užsispyrimą?

Dalyvavimas nemokamas. Paskaitą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Dalyvių skaičius ribotas. Registruotis galite https://forms.gle/sMjbtrD1wbK6qkC48

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą. Paskaitos įrašas nebus daromas, todėl svarbus punktualus dalyvių susijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.

Lektorė: psichologė Eglė Kalinauskienė. Lektorė turi 8 metų patirtį dirbant su vaikais, turinčiais emocijų ir elgesio sunkumų, 7 metus iš jų – vedant tėvystės grupes tėvams, taip pat 6 metus dirbanti su Vaikų emocinės išraiškos kontrolės programa, daugiau kaip 6 metus skaitanti įvairius seminarus specialistams ir visuomenei. Taip pat lektorė trečius metus studijuoja podiplominėse psichoanalitinės psichoterapijos studijose.