Skyriai

Komplektavimo skyrius

TIKSLAS
Užtikrinti, kad VB skyriuose ir filialuose komplektuojami dokumentai ir periodiniai leidiniai atitiktų bibliotekos vartotojų poreikius.

UŽDAVINIAI
Komplektuoti ir apskaityti universalaus profilio dokumentų fondą, pildyti LIBIS kompiuterinę duomenų bazę naujai gaunamų dokumentų įrašais, analizuoti fondų komplektavimą, nurašymą, panaudojimą.

Komplektavimo skyriaus vedėja
Laura Katelevskienė
Tel. (8 346) 52 464
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Skaitytojų aptarnavimo skyrius

TIKSLAS
Teikti kokybiškas knygų išdavimo ir informacijos paslaugas bibliotekos paslaugų vartotojams.

UŽDAVINIAI
Aptarnauti skaitytojus ir informacijos vartotojus abonemente, periodinių leidinių ir interneto skaitykloje. Plėsti bibliotekinio aptarnavimo paslaugas neįgaliesiems, pensininkams, bedarbiams ir vyresniojo amžiaus žmonėms. Kurti LIBIS informacijos elektroninę bazę, kurios pagrindu skleisti informaciją apie rajono kultūrinį gyvenimą. Ugdyti skaitytojų  informacinį raštingumą, kompiuterių laikmenose kaupti, sisteminti, kraštotyrinę medžiagą. Pildyti kompiuterinių duomenų katalogą analizinėje posistemėje LIBIS, organizuoti bibliografinį – kraštotyrinį darbą, rinkti apie žymius kraštiečius, vykdyti kultūrinę veiklą, rengti skaitymo skatinimo renginius, parodas.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja
Stasė Ladienė
Tel. (8 346) 52 467
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Vaikų literatūros skyrius

TIKSLAS
Aptarnauti moksleivius, ikimokyklinio amžiaus vaikus ir tuos, kuriuos domina vaikų literatūra.

UŽDAVINIAI
Kaupti vaikų literatūrą, literatūros istorijos, pažintinę, informacinę literatūrą lietuvių ir kitų šalių grožinę literatūrą. Padėti skaitytojams išsirinkti knygas, organizuoti kultūrinę skaitymo skatinimo ir popamokinę veiklą. Rengti knygų ir kitas parodas, naujų knygų pristatymus, susitikimus su autoriais, leidėjais, iliustratoriais, teikti informaciją visiems ja besidomintiems.

Vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė
Rita Jurienė
Tel. (8 346) 52 204
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.